Чоловік працює!

 

Q: Для чого потрібна робота?

Кожен з нас навчається, здобуває освіту для того, щоб в майбутньому працювати. А чи багато хто задумується над питанням: для чого потрібна робота? Виявляється, що робота - це не лише заробіток, хоч він теж входить в перелік потреб.

Праця корисна як для розуму, так і для тіла. Багато дітей тільки те й роблять, що сидять і дивляться ютуб або грають у відеоігри. Вони сильно повніють, стають фізично слабкими і насправді не є щасливими. Також вони не приносять щастя іншим. Що ж потрібно, аби бути щасливим?

Давайте поглянемо на Ісуса Христа на Його життя що він робив?

Коли Ісус був на землі, він не працював теслею все своє життя. Бог призначив йому на землі особливу працю. Знаєш, що це була за праця?

Ісус сказав: «Я повинен звіщати Добру Новину про Боже Царство,— бо на те Мене послано» (Луки 4:43). Коли Ісус проповідував, люди вірили його словам і розповідали іншим про те, що почули від нього.

А як Ісус ставився до цієї праці? Як ти вважаєш, чи хотілося йому виконувати її? Ісус сказав: ‘Моя їжа — чинити волю того, хто мене послав, і виконати його справу’ (Івана 4:34). Як часто тобі хочеться з’їсти свою улюблену страву? Таким чином ти можеш уявити, наскільки сильно Ісус любив ту працю, яку доручив йому Бог.

Бог так нас створив, що, навчаючись чогось нового, ми отримуємо радість. Це подарунок від Бога, коли людина ‘бачить добре у своєму труді’. як я збагнув, є добрим і прекрасним: людині належить їсти й пити, знаходити задоволення в праці, якій віддано всі дні життя під сонцем, даровані Богом, бо така її доля. (Екклезіяста 5:18).

Це не означає, що ви як підлітки можете виконувати таку ж працю, як і доросла особа. Все ж дитина може працювати. Можливо, твої батьки щодня ходять на роботу і заробляють гроші, щоб ваша сім’я мала що з’їсти і де жити. Ти, мабуть, знаєш: для того щоб вдома було чисто і прибрано, треба добре працювати.

А що корисного ти можеш робити для всієї сім’ї? Ти можеш допомагати накривати стіл, мити посуд, виносити сміття, прибирати свою кімнату і складати за собою речі якими користувався. Можливо, ти вже дещо робиш. Така робота корисна для всієї сім’ї.

Ось кілька порад, які покажуть нам, як отримувати задоволення від праці. Запитай себе: «Чому цю роботу треба виконати?» Якщо знаєш, чому якась робота важлива, то її буде легше зробити. Хоч би яка робота була тобі доручена, велика чи мала, завжди виконуй її старанно. Тоді будеш тішитися працею своїх рук, як тішився Господь.