Чоловік знає Бога як Творця!

 

Q: Яким ви уявляєте собі Бога? (Можливо малюнок)

Q: Які риси Йому притаманні? (Можно взяти приклад будь-якого супергероя та подивитись на риси характеру цього супер героя)

Q: Для чого нам знати, яким є Бог?

 

Чоловік, який знає, що в світі є Творець, який знає Хто Він і як з ним спілкуватись, завжди буде розуміти своє призначення. 

Жоден чоловік не може очікувати, що буде на 100% задоволений в житті, якщо не познайомиться особисто з Богом. Коли ми ігноруємо Творця, то це наче життя в неповній сім’ї… Так це можливо. Так, можно будувати своє життя… але повноцінним і насиченим воно не може бути.

Я впевнений, що ви хочете прожити насичене і цікаве життя, в якому в кожного з вас є дружина і діти. Саме тому важливо вже зараз вибудовувати цю колону.

Уявіть дитину, яка не знає свою маму і все життя живе одна. Ця дитина тулиться до інших людей, але вони ранять іі і ображають. Вона намагається бути щасливою, але чи це можливо без того, хто тебе створив?

 

Незнання Бога як Того хто нас створив може призвести до самообману і ти будеш шукати собі кумирів які до нічого доброго не приведуть.Ти можеш сказати в мене немає ніяких кумирів, але це не правда. Кумиром може бути будь що:

  • як я виглядаю
  • в що я граю
  • що я дивлюсь
  • з ким я спілкуюсь
  • на що витрачаю карманні кошти

 

Я хочу допомогти вам подивитись на Бога, як на Творця світу і в цьому мені допомагає Біблія

Для початку нам необхідно усвідомити, що Бог — наш Творець, а ми — частина Його творіння.
Пс.24:1 “Земля належить Господу і світ, і все живе, що є у цьому світі”

Сам Бог сказав, що людина була створена за Його образом. Людина вища за інші створіння і має владу над ними:

„Тож сказав Бог: “Сотворімо людину на наш образ і на нашу подобу, і нехай вона панує над рибою морською, над птаством небесним, над скотиною, над усіма дикими звірами й над усіма плазунами, що повзають на землі.” І сотворив Бог людину на свій образ; на Божий образ сотворив її; чоловіком і жінкою сотворив їх. І благословив їх Бог і сказав їм: “Будьте плідні й множтеся і наповняйте землю та підпорядковуйте її собі; пануйте над рибою морською, над птаством небесним і над усяким звіром, що рухається по землі”“ (Буття 1:26-28).

 

Щоб краще дізнатись Бога які ж риси Йому притаманні?

 

Він — вічний, тобто не має початку, і Його існування ніколи не закінчиться. Бог — безсмертний, безкінечний.

Бог — справедливий, тобто Він неупереджений:

„Він – скеля; звершені його діла, бо всі його дороги – справедливість; Бог – вірність, без жадної омани, він справедливий і правий!“(Второзаконня 32:4).

Бог — всезнаючий, тобто Він знає минуле, теперішнє і майбутнє, і навіть те, що ми думаємо в будь-який момент. Оскільки Він знає все, Його суд завжди буде об’єктивним.

Бог — найвеличніший, усе Його творіння свідомо чи несвідомо не може перешкодити Його планам.

Бог — правда, тобто Він перебуває у гармонії зі Своєю сутністю, Він непідкупний і не може обманювати.

Бог — святий, тобто Він відокремлений від будь-якого морального опоганення і бореться з ним. Бог бачить усе зло і воно викликає Його гнів. Досить часто у Біблії слово „вогонь“ використовується разом зі словом «святість». Бог порівнюється із всепоглинаючим вогнем.

 

Але незважаючи на все перелічене вище, Бог — милосердний, тобто добрий, Той кто прощає та любить. Якби не Боже милосердя, очевидно, що всі інші Його якості навіки би відділили нас від Нього. На превелику радість, це не так, адже Він бажає бути з кожним із нас