Бог Творець

Q: Ви коли-небудь задумувались над питанням “Як з’явився світ і Хто його створив?”

Самі перші слова, які записані в Біблії звучать так:

Бут.1:1 На початку Бог створив Небо та землю.

Перший розділ Біблії, розповідає, як Бог за 6 днів створив небо і землю, сонце і місяць, води і зелень, тварин та людей. Біблія дуже чітко описує і розказує хто Творець і володар землі.

Q: Хто може розказати, що саме Бог створив за 6 днів?

1-й день творіння (Буття 1:2-5) У перший день сотворив Господь світло.

2-й день творіння (Буття 1:6-8) У другий день створив Бог повітря. Відкрився великий небесний звід, який ти бачиш над собою (тобто небо). Атмосфера і вода це те, що забезпечує життя на нашій планеті. Ніяка інша планета не має води та повітря.

3-й день творіння (Буття 1:9-13)

Мудрий Творець не хотів, щоб земля була порожньою і нудною.Тому в третій же день Бог сказав: нехай виростить земля, трави, овочі і квіти. І нехай кожна рослина приносить насіння для того, щоб могли від нього поширюватися нові рослини. Нехай на землі ростуть дерева і приносять свої плоди: на яблуні – яблука, на горобині – горобина, на ліщині – горіхи, на вишні – вишні.

4-й день творіння (Буття 1:14-19)

У четвертий день Бог сказав: «нехай з’являться на тверді небесній світила, за якими люди могли б відрізняти день від ночі, рахувати місяці і роки, помічати весну, літо, осінь і зиму». На небі з’явилось незлічена кількість зірок. Між багатьма світилами, Всевишній виділив два великих. Творець повелів, щоб одне з них світило днем, а інше вночі. Так з’явилися Сонце і Місяць. Але краса, створена Богом, тонула в глибокій тиші, бо не було, жодної живої істоти.

5-й день творіння (Буття 1:20-23)

Ось, в п’ятий день і сказав Бог: «нехай у воді живуть риби, а по повітрю літають птахи». І  вода заповнилась рибами, а небо птахами. На землі з’явилось життя.

6-й день творіння (Буття 1:24-31)

У шостий день Бог створив багато великої та дрібної худоби,  звірів і плазунів.

Земля наповнилася життям. І Бог милостиво дивився на Своє творіння, і Його серце раділо, тому як Він бачив і чув як все живе, радіє від світла і добра. 

В шостий день Бог створив перших людей за подобою своєю: Адама та Єву. Він дав їм повеління піклуватись про землю та наповнювати її людьми.

А в сьомий день Бог відпочивав від справ.

Q: Як вам здається, що найкрасивіше\прекрасне створив Бог в цьому світі?

Ми бачимо, як Бог доклав зусиль і креативності для того, щоб створити все що нас оточує. Це основа християнства - усвідомлення того, що Бог є Творець! Ми не можемо мати повноцінне життя, якщо ігноруємо цю істину, бо це фундамент для кожної людини.