ТЕМА №1 - Наполегливість по відношенню до роботи

  • Чи є щось нове, що ти дізнався цього тижня?
  • Кому ти допоміг?
  • Чи виконав ти ДЗ? Яку користь це принесло тобі чи іншим?

 

Частина 2  - ВИВЧЕННЯ БІБЛІЇ

Як вам здається чому наполегливість важлива ?

Чи  ви знаєте в старому заповіті людину наполегливу яка гарно працює ?

Чи назвали б ви себе наполегливим?

1 Книга Хронік 22:14-16 

14 Поглянь, тяжкою працею я забезпечив для храму Господа сто тисяч талантів золота, мільйон талантів срібла, а міді й заліза — що й не зважити. Я також забезпечив деревину й каміння, і ти ще додаси до того. 15 У твоєму розпорядженні велика кількість робітників і мулярів, каменотесів та теслів, а також різних вправних майстрів 16 по золоту, сріблу, міді та залізу, і числа їм немає. Починай і дій, і хай Господь буде з тобою!»

 

Висновок: Приклад наполегливості ми можемо бачити в житті царя Давида. Він дуже любив Бога і тому захотів побудувати йому храм якому б не було рівних. Але оскільки він багато воював то Бог не дозволив йому це робити а дозволив зробити це його синові. Давид був дуже наполегливим. Тому він активно почав збирати ресурси для того щоб його син зміг зробити найкращий храм.  Це дуже важка робота збирати ресурси для будівництва, особливо для того щоб твою мрію виконав хтось за тебе. На прикладі Давида ми бачимо що коли ти наполегливий то коли щось пішло не по плану то немає розпачу а він іде далі але вже до другої цілі.

Частина 3 - ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ 

Поставити ціль до якої ти будеш наполегливо йти це може бути довгострокова ціль або ні.

ТЕМА №2 - Наполегливість по відношенню до людей

  • Чи є щось нове, що ти дізнався цього тижня?
  • Кому ти допоміг?
  • Чи виконав ти ДЗ? Яку користь це принесло тобі чи іншим?

 

Частина 2  - ВИВЧЕННЯ БІБЛІЇ

Хто така наполеглива людина?

ти вважаєш себе наполегливим?

Що може допомогти нам бути наполегливими?

Наполегливий – це завзятий, стійкий, непохитний у здійсненні, досягненні певної мети  Який виражає, містить у собі завзяття, стійкість, непохитність

Євреям 10: 35-36

Тому не кидайте своєї впевненості; це буде багато винагороджено. Вам потрібно наполегливо наполягати, щоб, виконавши волю Божу, ви отримали те, що обіцяв.

Коли ми наполегливі, ми досягаємо успіху, незважаючи ні на що. Навіть якщо ми не досягнемо своїх цілей, ми знаходимо успіх на уроках, які ми вчимося по дорозі. знайдіть у ньому щось позитивне.

Отже, коли вас спіткають невдачі, з усіх сил старайтеся позитивно ставитися до них і вважайте це за нагоду чогось навчитися. Аналізуйте ситуацію, довідуйтесь, де ви схибили, і тоді виправляйте помилку або протидійте слабкості. Можна розмовляти з іншими, оскільки в Книгі Приповістей 20:18  Порада сприяє здійсненню намірів, . Звичайно, докладаючи постійних зусиль, ви здобуваєте більше досвіду й навичок, що зрештою сприяє вашому успіху.

Висновок: Наполегливість у наш час стала рідкісною рисою але коли ти наполегливо будеш робити свою роботу чи наполегливо йти до своєї цілі то ти рано чи пізно до цього прийдеш.

 Частина 3 - ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ 

 

ТЕМА №3 - Наполегливість по відношенню до Бога

  • Чи є щось нове, що ти дізнався цього тижня?
  • Кому ти допоміг?
  • Чи виконав ти ДЗ? Яку користь це принесло тобі чи іншим?

 

Частина 2  - ВИВЧЕННЯ БІБЛІЇ

Ви молитесь кожний день?

Чи ви вважаєте себе наполегливим з Богом?

Кого ви знаєте  із  Старозаповітніх проквів якому за його наполегливість Бог дав подвійний пророчий дух? 

2 КНИГА ЦАРІВ 2  1Саме тоді, коли Господь збирався підняти смерчем Іллю на небеса, Ілля з Елішею поверталися з Ґілґала. 2Ілля сказав Еліші: «Залишайся тут, Господь послав мене в Бетел». Проте Еліша відповів: «Присягаюся життям Господа і твоїм життям, що я не залишу тебе». От вони й пішли в Бетел.

3До Еліші підійшли пророки з Бетела й запитали його: «Ти знаєш, що Господь збирається розлучити тебе сьогодні з твоїм володарем?»

Пропоную прочитать з 1 по 12 вірш.

Висновок: якщо ми будем правильно ставити свої цілі працювати не тільки на забезпечення власних потреб а і приділяти час Богу і запитувати Божу волю та її виконати  тоді Бог буде нас нагороджувать  за наше старання тож вибираємо правильні цілі і крок за кроком йдемо до них.

Частина 3 - ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ 

Якщо ти вважаєш себе віруючим то подумай щоб ти міг робити для Господа.