Слово Боже - Бог дав нам компас, який направляє нас де б ми не були.

Погляд в минуле

Q 1.Що ви знаєте цікавого про Біблію?

 1. Як вважаєте, що в неї є особливого?

 

Біблія – це дивовижна Книга. Не дивлячись на те, що вона є однією з найдавніших книг, оскільки була написана кілька тисячоліть тому, проте до сьогоднішнього дня вона була і залишається найвідомішою і найпопулярнішою книгою у світі. Багато людей читали Біблію, але вважають, що вона придатна швидше для філософських роздумів, ніж для повсякденного життя сучасної людини, її сім’ї і навчання, роботи і бізнесу. 

Незважаючи на те, як ти ставишся до неї, Бог через цю книгу змінив дуже багато життів в цьому світі - і моє також. Тільки уявіть:

 

 • Біблія є книга, що найбільше видається у світі. Щоденний друк Біблії складає 32876 екземплярів, тобто кожну секунду у світі друкується одна Біблія.
  1. Біблія – книга, яку найбільше перекладають у світі - зараз вона перекладена на 2036 мов, враховуючи що загальна кількість діалектів 3000, половина з яких майже не використовуються.
  2. Біблія – найдоступніша для розуміння книга для людей з будь-яким рівнем освіти
  3. Біблія тримає рекорд за тривалістю її створення, її писали на упродовж 1600 років!
  4. Біблія – єдина книга у світі, створена колективом авторів, які ні в чому не суперечать один одному, хоча більшість з них не були знайомі між собою і жили в різний час.
 • Біблія – найбільш переслідувана книга у світі. Біблія являється і найбільш переслідуваною книгою у світі. Історія не знає прикладів, щоб впродовж 2000 років проти книги видавалося стільки законів, порушників яких карали б на смерть.

 

Погляд в теперішнє:

Сьогодні, Біблія залишається самою впливовою книгою. Чому? Бо сам Бог надихав авторів записувати історії, думки та принципи, які були корисні людям 3000, 2000, 1000 років назад і корисні сьогодні. Через Біблію Бог показує, як людина може прожити різні етапи свого життя, а головне як познайомитись з Богом. Пам'ятаєте, що в нас є Творець і це також фундамент і ключова цінність життя. Цей Творець, якого ми також можемо називати Небесним Батьком - любить людей і дав людству компас, який направляє в нас в різних обставинах.

Один з авторів Біблії сказав

Пс.117:11 У серці моєму сховав я сказане Тобою, щоб не згрішив я проти Тебе.

Погляд в майбутнє

Якщо людина в своєму житті ігнорує той факт, що Слово Боже покликано направляти нас і показувати нам дорогу в житті, її неодмінно чекає крах і розчарування. Бог не хоче, щоб нами керував гріх, але щоб ми були свободні від гріха і саме Слово Боже допомагає нам в цьому

2 Тим.3:16-17 Усе Писання богонатхненне й корисне для навчання, докору, виправлення та для виховання в праведності, 17 щоб Божа людина була досконалою й спорядженою для всякого доброго діла.

Якщо ви, як майбутні чоловіки - візьмете Біблійні принципи за основу життя, ви зможете пройти будь-які випробування, бути благословенним чоловіком для чудової жінки і чудовим батьком для майбутніх дітей.