Громадська організація «МУДРИЙ ТЕСЛЯ»


E-mail: mteslya.ua@gmail.com
Сайт: https://m-teslya.org.ua

Privat Bank
Номер счета: 26 000 011 614 057
Код ЄДРПОУ: 43752437
IBAN: UA033052990000026000011614057

Призначення платежу: Благодійний внесок

Проект «МУДРИЙ ТЕСЛЯ» потребує як матеріальної, так і фінансової підтримки і з вдячністю прийме ресурси, які допоможуть збудовувати служіння.

Усі пожертви йдуть на організацію і проведення таких заходів, як:

  1. Підтримка вже існуючих хлопчачих майстерень (закупівля матеріалів і інструментів);
  2. Відкриття нових майстерень в Україні (оплата подорожей у нові міста, закупівля обладнання для майстерень);
  3. Проведення сезонних заходів таких, як табори для хлопців, семінари, зустрічі з батьками чи хлопцями.
  4. Проведення загальних зборів наставників з різних місць України.

 

Пожертвувавши кошти, ви дасте можливість ГО "Мудрий Тесля" поширюватися в інших регіонах України. Усі фінанси, які перераховуються на статутну діяльність ГО "Мудрий Тесля" не підлягають поверненню.

Ви можете надати фінансову підтримку діяльності проекту загалом, а також підтримати наші конкретні потреби і проекти. Підтримуючи наше служіння, ви берете участь у розвитку суспільства і практичної підготовки наступного покоління чоловіків. Хай Бог благословить вас!

Громадська організація «Мудрий Тесля» - є добровільним об'єднанням фізичних осіб, створена для здійснення і захисту прав і свобод людини і громадянина, задоволення суспільних, соціально-культурних, освітніх та інших інтересів своїх членів або інших осіб.

Організація «Мудрий Тесля» є громадською організацією, основною метою якої не є отримання прибутку. Ми діємо за рахунок благодійних (добровільних) внесків від кожного учасника наших проектів і внесків на конкретні цілі відповідно до статуту.
Будь-яка фінансова підтримка здійснюється за реквізитами цієї організації. Для перерахування коштів Ви можете вибрати один із найбільш зручних способів для себе: у будь-якому відділенні банку або скористатися швидким платіжним сервісом LiqPay онлайн.

Велике прохання, у призначенні платежу перевірте, щоб було обов'язково вказано «Добровільний внесок на статутну діяльність». У сервісі LiqPay не вказується, хто саме відправив кошти. Тому, після того, як Ви зробите платіж, проінформуйте організаторів і повідомляйте Ваш ID номер платежу.

Ми дійсно цінуємо всю підтримку, яку ми отримуємо - як через мережу волонтерських команд, так і фінансову підтримку від людей, як Ви. Усі пожертви йдуть на організацію і проведення заходів пов'язаних із діяльністю ГО «Мудрий Тесля». Пожертвувавши, ви дасте можливість ГО «Мудрий Тесля» розширюватися в інших регіонах України.

Команда «Мудрий Тесля»

Пожертвування для ГО "МУДРИЙ ТЕСЛЯ"