Загальні принципи роботи майстерні «Мудрий Тесля»


Поробки це власність хлопця

Все, що хлопці створюють своїми руками, вони забирають додому. Навіть якщо поробка нерівна або недосконала, вона стає власністю хлопця.

Не довготривалі проекти

Ми хочемо, щоб хлопці бачили плід від своєї праці, тому поробки, які створюємо разом нескладні. Поробка не має бути дуже “довгою”.

Поробка яка служить вдома

Поробка має бути максимально практичною для сім’ї або для хлопця. Ми хочемо, щоб хлопці, через ці поробки могли служити своїм сім’ям.

Принцип 10/30/60

10 хвилин спілкування / 30 хвилин духовне спілкування та біблійна тема / 60 хвилин робота над поробкою = 1 год 40 хв - це три важливі складові заняття.

Наставляє чоловік

Наставник (обов’язково духовно зрілий ЧОЛОВІК) - це друг, тренер, порадник, той хто підтримає і направить. Ми не можемо замінити батька чи дідуся, але ми можемо стати для хлопців чоловіками, з яких вони будуть брати приклад.

Безоплатні заняття

Заняття безкоштовні, бо майстерня існує за рахунок благодійних внесків та підтримки церкви.

Майстерня орієнтована на хлопців

Майстерня орієнтована тільки на хлопців, бо ми навчаємо як бути відповідальними чоловіками. Чоловіча атмосфера дає можливість розвивати братерство та піднімати в розмові з хлопцями важливі для чоловіків теми.

Наставник є християнин

Служити можуть тільки християни, які не в конфлікті з церквою. Духовно хвора чи ображена людина не зможе правильно впливати на серце хлопця. Ми хочемо, щоб чоловіки, які служать були свідомі в цьому.

Майстерня це служіння помісної церкви

Майстерня має бути частиною служіння і бачення церкви. Це не має бути служіння однієї людини, чи відокремлене від життя церкви служіння. Ми служимо для церкви, а не в опозиції з Нею.

Залучати батька до майстерні

Якщо у хлопця є батько - ми відкриті, щоб батько та син разом відвідували заняття і зростали разом у відносинах під час спільної праці.