В житті майстерень “Мудрий Тесля” є багато цікавих подій, але одну з них ми чекаємо найбільше. Зустріч наставників майстерень та чоловіків, які хочуть відкрити майстерню в своїх церквах, яка відбувається, поки що один раз на рік. В 2022 році, незважаючи на війну, ми наважились організувати цю зустріч і причин тому багато.
 

 

 

 

По-перше, більшість майстерень продовжили свою роботу одразу після початку повномасштабної війни, а це значить, що спільнота наставників та помічників не перестала існувати.

По-друге, наша office-team яка плідно працювала все літо, мала оновити бачення для нових і старих майстерень і представити нову навчальну програму духовного формування хлопців. Це неймовірна програма, яка включає в себе близько 50 тем і формує в хлопцях чоловічий характер та посвяту Богу.

По-третє, чоловіки, які працюють з хлопцями, часто звичайні люди, які ходять на звичайні роботи, та як і всі втомлюються. Але, втомлені, вони збирають волю в кулак, та йдуть служити хлопцям в свої майстерні або використовують свій вихідний для цього. Тому для над, було дуже важливим, допомогти наставникам з відпочинком, хоча б на три дні.

Друга національна зустріч майстерень

Отже 9-11 грудня 2022 року, пройшла наша вже друга національна зустріч майстерень “Мудрий Тесля”. На цю довгоочікувану зустріч, зібрались 35 чоловіків з 13 різних міст та сіл нашої України. Зустріч відбулась, вже традиційно в Золотоноші, в таборі нового формату “Максимум”, які з радістю прийняли нас і допомогли зробити наше перебування по справжньому комфортним і теплим.

За ці три дні, нам вдалось поєднати навчання і відпочинок, тому все було збалансовано. 

ПЕРШИЙ ДЕНЬ

Майстер-клас

Поробки з чоловіками

З самого початку, ми почали з поробок і разом з чоловіками, створювали поробки своїми руками. Варто сказати, що дорослі чоловіки, з не меншою посвятою беруться за справу і за декілька годин, всі хто прибули на базу в п’ятницю зробили декілька поробок. 

Презентація майстерень

Перший день нашої зустрічі - це знайомства з майстернями та церквами, тому ми дали можливість кожній церкві презентувати свою роботу з хлопцями.

ДРУГИЙ ДЕНЬ

Другий день нашої конференції, був ще більш насиченим, бо він почався з презентації програми духовного формування хлопців, який ми назвали “Будинок Мудрого Теслі” - це духовна основа роботи в майстернях і ми ділились з чоловіками цими напрацюваннями.

Майстер-клас

Як сформувати аптечку для майстерні

Наш спеціальний гість Євген Калашніков, який керує “Центром дитячої безпеки Angels” допоміг нам розібратись з двома найважливішими темами: “Як підготувати себе та свої сім’ї до холодної зими” а також, як правильно сформувати аптечку для майстерні “Мудрий Тесля”. 

Тімбілдінг

В перервах між темами та майстер-класами ми мали чудовий час для тімбілдінгу від табору “MAXIMUM”.

Презентація сайта Мудрого Теслі

А вже в кінці нашого другого дня, ми презентували наш оновлений сайт m-teslya.org.ua, та нові ресурси, які відтепер можна знайти на сайті:

ТРЕТІЙ ДЕНЬ

Недільне Богослужіння

В неділю, до нас приїхав пастор церкви Джерело Надії (місто Черкаси) Анатолій Лихолай, який проводив для чоловіків богослужіння та говорив проповідь, де центральною частиною став Ісус Христос і його дві найголовніші поробки в житті, це “ясла” - як символ народження і “хрест” - символ смерті, страждання і викуплення. Христос є для нас прикладом чоловіка, на якого хочеться бути схожим, а головне - це приклад відповідальності для кожного - бо він взяв відповідальність за гріх кожного на землі.
Це був той час з чоловіками, після якого хотілося сказати “От би ще день разом провести”, але всіх нас вдома чекали наші дружини та діти, тому цей присмак гарного відпочинку і гарної зустрічі залишився у кожного.

Cподіваємось, що попереду нас чекає багато зустрічей та відкриття нових майстерень Мудрий Теслі, бо ми прагнемо, щоб майстерня Мудрий Тесля існувала в кожній області в кожному місті нашої України, бо це можливість виховувати нове покоління чоловіків.